Co Brokers
Eğitimleri

 • Etkili Telefon Teknikleri

  Tüm emlak firmaları gibi sizde telefonda evinizi biz satalım derseniz, yüksek ihtimalle HAYIR cevabı alırsınız. Telefon, genellikle müşterilerimize ilk intibayı bıraktığımız önemli bir aşamadır. Fark yaratamazsanız, farklı sonuçlar elde edemezsiniz.

 • Pazar Analizi ve Ekspertiz Eğitimleri

  Bir gayrimenkulü doğru fiyattan çıkmak, pazarlama aşamasının en önemli ve en kritik kararıdır. Yüksek değerden çıkılan bir mülk yıllarca satılık tabelası ile durabilir. Amacımız, en kısa sürede, olabilicek en yüksek fiyattan satışı gerçekleştirmek.

 • 8 Hafta Succeed Eğitimi

  Rehberlik yardımı ile Gayrimenkul Danışmanlarının ofiste tamamladığı, sekiz haftalık uygulamaya dayalı bir programdır. Günlük hayattaki durumları içeren uygulamalar Gayrimenkul Danışmanlığı işinin tüm unsurları kapsamaktadır.

 • ​Ofis Oryantasyonu

  Ofisin işleyişini, teknolojik sistemini, işe başlangıç için gerekli envanterlerin toplanmasını ve matbuu evrakların kullanımını konu alır.

 • Yasalar ve Prosedürler

  Satış prosedürleri, Kiracı ve Mal sahibinin hakları, Gelir vergisi kanunu gibi konuları ele alan, çok önemli bir eğitimdir.

 • Teknoloji Eğitimi

  Emlak sektöründe kullanabileceğiniz teknoloji eğitimi ile, programlar ile müşteri kayıtları nasıl tutulur, video çekimleri nasıl yapılır gibi konuları ele alan ve sürekli güncellediğimiz bir eğitimdir.

 • Sosyal Medya Eğitimi

  Sosyal medyanın önemi ve gücü bilinenden daha fazladır. Sosyal medya üzerinden nasıl müşteri bulur, nasıl pazarlama yapılır? Müşteri ilişkileri nasıl güçlendirilir? Facebook, Twitter, Instagram, Blogger, Pinterest, Youtube nasıl kullanılmalıdır? Hepsi bu eğitimde...

 

 • Başarılı Stratejiler Eğitimi

  Zamanınızı daha verimli kullanabilmek, müşterilerinizi etkilemek, emeğinizi kazanca çevirmenizi sağlayacak bu eğitim aynı zamanda farkındalığı ve kazancınızı da arttıracaktır.

 • Gayrimenkul Fotoğraflama Eğitimi

  Portföylerin etkisini arttırmak için doğru fotoğraflar çekmek gerekir. Portföy nasıl fotoğraflanmalı, fotoğrafta kompozisyon, ışık oyunları ve açıları konuları ile harika bir eğitimdir. 

 • Soru Sorma Sanatı

  Doğru soruları, doğru şekilde sormak işimizin en önemli adımıdır. Konuşmaktan çok dinlemenizi gerektiren satış sektöründe, doğru sorular ile hiçbir müşteriyi kaçırmazsınız.

 • Alıcı ve Satıcı itirazlarını Karşılama Eğitimi

  Tüm alıcı ve satıcı adaylarının, evin fiyatı, gelecekteki değeri, hizmet bedeli, yetki belgesi gibi konularda itirazları ve talepleri olacaktır. Bu itiraz ve taleplere, müşterilerin çıkarları göz önünde bulundurularak nasıl karşılık verileceği öğretilir.

 • Satış Stratejileri

  Aday ve portföy oluşturma sanatı ustalığı, sunum dosyaları ve prezentasyon, pazarınızda maksimum sonuçlar elde etmek için tanıtım çalışmaları nasıl yapılmalı, başarı için hedef belirleme ve zamanın maksimum kullanımı için sistematik çalışmak. Kapanış bir zincirlemenin parçasıdır, alış işaretleri ve bunları kapanış için nasıl kullanırız, kontrolü nasıl ele alırız ve alması için alıcıya rehberlik etmek, sunum ve teklif pazarlığı, hizmet bedeli için pazarlığa nasıl engellersiniz. Tüm bunlar bu eğitimde mevcut.

 • Konut Projeleri Satış Eğitimi

  Konut Projeleri Satış Eğitimi, imalatçı firmalara satış hizmetlerinin tanıtımı ve satışı aşamasından başlayıp, alıcılara konutun teslimi, satış sonrası hizmetlere kadar adım adım yeni konutların satış sürecini detaylı bir biçimde dialoglar, alıştırmalar,kullanılacak formlarla anlatan konut projeleri satışlarında hizmet hizmet kalitesinin oluşturulması ve satış başarılarının artırılmasına yönelik hazırlanmış bir eğitim programıdır.

 • Genel Hukuk Eğitimi

  Gayrimenkul Hukuku ile ilgili güncel mevzuat bilgileri, saha da karşılaşabileceğiniz sorular, hukuksal prosedürler gibi konuları içeren eğitim programıdır.

19 Mayıs Mah, Büyükdere Cad, No: 8/2
Şişli, İstanbul