HAKKIMIZDA

Dünyanın en köklü firmalarında yetişmiş, belli başarılara imza atmış, bölgesinde ve alanında uzman kadrosu bulunan gayrimenkul danışmanlık markası Co BROKERS Kale Gayrimenkul, bugüne kadar sektörün öncüsü olan, profesyonellik ve güvenirlik standartlarını belirleyen bir kurum olmuştur.

Konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Co BROKERS Kale Gayrimenkul, müşterilerini doğru zamanda doğru fiyatla buluşturmuştur.

Co BROKERS Kale Gayrimenkul, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektöründe birçok yeniliği takip edip hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri ile, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve değerleme ile, kurumsal altyapısının getirdiği datayla sektöre imzasını attı.

Dünyanın birçok bölgesinde yatırım yapan ve yaptıran, işini en iyi şekilde takip eden Brokerların bulunduğu, ‘’ bağımsız Broker ‘’ ‘’ co-broking ’’ topluluğu ile aynı mantıkta bir araya geliyor. Türkiye’de ki hemen hemen tüm kurumsal markaların datasıyla hareket planını hazırlıyor, pazarda en kuvvetli şekilde faaliyet gösteriyor.

HİZMETLERİMİZ

Gayrimenkul alım-satım kararı insan hayatındaki en önemli davranışlardan biri... Bu gerçeklikten hareketle Co BROKERS, müşteri bütçesine göre tüm konut beklentilerine en kazançlı şekilde cevap verecek çözümler üretmektedir.

Telep edilen lokasyonda bir dükkan, spesifik bir iş sahası için gereken bir ofis veya katı, kurulacak özel bir tesis için bir arazi yatırımı. Co BROKERS, ticari gayrimenkul uzmanlığını müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermek için kullanmaktadır.

Co BROKERS, Türkiye'de müşterilerinin farklı beklentilerini en doğru şekilde karşılayacak alım -satım ve kiralama işlemlerine aracılık etmektedir. Gelişmekte olan dönüşüm sürecinde Co BROKERS gerek mülk sahiplerine, gerekse taahhüt firmalarına kat karşılığı satışlar konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Co BROKERS ,ekspertiz yaptığı hiçbir gayrimenkulü yanlış fiyatla pazara sunmamaktadır.

19 Mayıs Mah, Büyükdere Cad, No: 8/2
Şişli, İstanbul